smartConnected - inteligentne bramy i drzwi Wiśniowski

Nowe technologie to prawdziwa potęga, która z prędkością światła każdego dnia zmienia nasze życie o 180 stopni. Odległość, czas czy przestrzeń mają coraz mniejsze znaczenie i wydaje się, że cyfrowy rozwój nie zna granic, a będzie tylko lepiej, wyżej, szybciej i sprawniej. Jedną z niezwykłych zdobyczy technologicznych jest inteligentny dom. SmartCONNECTED umożliwi nam zdalnym sterowanie i zarządzanie domem a my możemy cieszyć się z wakacyjnego pobytu czy służbowego wyjazdu.

Czym jest oferowany przez nas system SmartCONNECTED i jak działa?

Jest to system zdalnego sterowania wszystkich domowych urządzeń – bramy garażowe , bramy wjazdowe ,okna, drzwi Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon z Google Play lub App Store, żeby z dowolnego miejsca na Ziemi otworzyć kurierowi drzwi, zasłonić okna przed promieniami słonecznymi czy zamknąć bramę, kiedy spieszymy się do pracy. Funkcja geolokalizacji daje Państwu możliwość wygodnego zarządzania domem gdziekolwiek jesteś. Korzystając ze SmartCONNECTED zyskają Państwo cenny czas a zdalne sterowanie monitoring i włączenie alarmu zdecydowanie zwiększy poczucie bezpieczeństwa.

Dlaczego warto zdecydować się na system SmartCONNECTED firmy Wiśniowski?

Można by długo mówić o zyskach, ale skupmy się na tych najważniejszych, a są to czas, pieniądze oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Podczas opuszczania posesji zniknie nerwowe poszukiwanie zagubionych kluczy czy pilota do bramy. W trakcie pracy świeci słońce, które mogłoby ogrzać dom tak samo skutecznie jak kaloryfer? Wystarczy kliknąć w aplikacji w opcję podniesienia rolet i zaoszczędzić na ogrzewaniu. Kurier niespodziewanie pojawia się pod bramą, a nie ma mu kto otworzyć? Znowu wystarczy jeden przycisk, żeby go wpuścić.

Dobre samopoczucie, komfort i wygoda są absolutnie bezcenne. Warto wybrać SmartCONNECTED, żeby zyskać to wszystko i jeszcze więcej.